S’NOBi uued kollektsioonid on inspireeritud naturaalsetest ja pastelsetest värvitoonidest. PS! Hetkel leiad kogu sügis-talvised kollektsioonid kuni -40%.

Pärlikollektsiooni iga ostuga läheb 3% heategevuseks ehk oma ostuga toetad Pärnu Naiste Tugikeskuse vapraid naisi, kes on koduvägivalla ohvrid.

Milline pehmetest soojavõlurist sallidest on Sinu lemmik? Psst! Hetkel on see mõnus sall eriti ahvatleva hinnaga (triibuline -30% ja ühevärviline -50%)!

Uus kaup kohal

Uued kollektsioonid on saabunud

Tule vaata kui palju ägedaid pakkumisi!

Üle maailma tuntud tootemargid ning tunnustatud kosmeetikafirmade tooted. Valikus on üle 20 000 ilutoote – sealhulgas parfüümid, kreemid, šampoonid, kosmeetika, ehted ja palju muud.

Talvel on tark riietuda kihiliselt ja kõige mõnusam kiht on kindlasti pehme ja nahasõbralik siid. Six Amesi 70% siidisisaldusega LIV topid on juba aastaid meie klientide lemmikud!

Kauaoodatud allahindlus on käes — terve kuu täis häid pakkumisi! Tulge uudistama!

Allahindlus kuni -40%

Meie vanni-, keha- ja nahahooldustooted on kõik valmistatud eetiliselt hangitud koostisosadest, mis toetavad nii keha, vaimu kui ka keskkonda.

Decoration&Fleur ei jäta kedagi külmaks. Hästi valitud värsketele lilledele lisaks pakume pisikesi kingitusi, mida tore külla kaasa haarata.