Rütm elab siin! Kutsume ka Sind Cubanitasse head toitu ja iga nädalavahetus elavat muusikat nautima. Tule ja proovi linna suurimat Mojitode valikut. Iga tööpäev on taskukohased lõunapakkumised, mis algavad 1.60 €. Kindlasti ei pea muretsema, et tööle peab tühja kõhuga naasma.
Cubanita Live Café on märkinud end Tallinna kaardile Kuuba-hõngulise ja tantsulembelise restoran-loungena.
Iga kolmapäev ja neljapäev algusega kl 21.00 ning pühapäev kl 20.00 toimuvad kuumade Ladina-Ameerika rütmide järgi tantsuõhtud koos tasuta tantsutunniga. Õpetajateks on Eesti juhtivad salsatreenerid Frank Santos, Sergei Volodin (Fusion Dance Studio), Pirje Laagus (Corazón Salsa) ja Luis Izzo. Pühapäeviti kl 18.00 on Cubanitas ka tasuta West Coast Swing tantsutund. Tundi annab Xavier (Casa de Baile Tantsukeskus).
Lisaks eelnimetatuile hakkasid toimuma algusega kl 19.30 iga teisipäev Argentiina tango tantsuõhtud (milongad) ning esmaspäeviti kord kuus swingtantsu üritus. Mõlemal õhtul saab osa võtta tasuta tantsutunnist. Tangotundi annab klubi Tango Tallinn õpetaja Karmen Ong ning lindi hop õpetust viivad läbi Tantsutrupp MODUS treenerid.

Telefon ja reserveerimine: 664 0422
E-post: info@cubanita.ee
Koduleht: www.cubanita.ee
Avatud: E-T 11:00-23:00  K-L 11:00-02.00 P 18:00-24:00