Brage by ÉSTIE & Ridikyl on ennenägematu näide kahe erineva kontseptsiooni sünergiast.

Brage ja Ridikyl koostöö annab klientidele võimaluse leida endale tooteid, mida ei saa kuskilt mujalt, tooteid, mis tekitavad meeldivaimad tunded. Põhjamaade inimesele suunatud elustiilipood pakub teile parima teeninduse, kliendi vajadustest lähtuva tootevaliku. Meie konsultandid on alati valmis teie heaoluks vaeva nägema ja kõiksugust moemaailmaga seotud konsultatsiooni pakkuma. Meie butiiki te ei tule pelgalt ostlema, vaid saama unikaalset kogemust, täit rahulolu ning teavet selle kohta, mida kannad.

Brage esindajate filosoofia põhineb ideel, et sisemine maailm on palju olulisem kui välimine ning peaks seetõttu olema tähelepanu keskmes. Põhjamaade elanikke iseloomustab siinne vaikne ja rahulik loodus. Seetõttu leiate meie kauplusest palju pastelsetes ja neutraalsetes värvides tooteid. Ridikyl inspiratsiooniks on aktiivne inimene, kes iga päev tegutseb maailma paremaks muutmise nimel, ning selle eesmärgi soodustamiseks paneb bränd suurt rõhku oma mudelite mugavusele, kvaliteetsele kangale ja lihtsale hooldamisele.

Meie poes saab leida ülemaailmselt tuntud Põhjamaise päritoluga brände nagu Tiger of Sweden, J.Lindeberg, ETON, UBR, Björn Borg. Samal kõrgel tasemel on esindatud ka Eesti ajatu moodi austajad nagu Ridikyl, Tuul, Uncle Paul, Alpaka ja ÉSTIE. Kõik meie poest leitavad tooted on premium- ja kõrgklassist. Tänu sellele, et oleme kaubamärkide esindajatega isiklikult tuttavad, tunneme materjale, millest tooted valmistatakse ning samuti ka iga brändi tootmistehnoloogiat. Nii on iga eseme kvaliteet alati laitmatu ja hind sellele vastav.

Valik laieneb pidevalt, kuna meie poodi tulekust on huvitatud veel paljudki teised kaubamärgid – hoidke end kursis!

Meeste osakond: Brage by ÉSTIE
www.estiebags.com
Samuel Vard 5817 3593
Andrei Sadovoi 5821 4228

Naiste osakond: Ridikyl
www.ridikyl.ee
E-post: info@ridikyl.ee
Telefon: 5647 7227