FOORUM KESKUS: VÄRV ON ELUSTIIL!

Foorum keskus ja Tikkurila esitlevad Disainiööl ühisprojekti „Värv on elustiil“.

Tikkurila värvieksperdid on sel aastal saanud inspiratsiooni Milano moemessist ja Disainiöö raames loovad Foorumi kaupluste disainerid omakorda värviinstallatsioonid tuginedes Tikkurila 2017. aasta värvikollektsioonile.

Külastajatel on hea võimalus terve disaininädala jooksul tutvuda väljapanekutega, mis ühendavad interjöörilahenduste värvid, mustrid ja materjalid moe ning elustiiliga. Kaupluste konsultandid annavad nõu, kuidas värvitoone omavahel sobitada ja avavad installatsioonide tagamaid.

 

 

 

Clay – maalähedased toonid

Rustikaalne Clay – kollektsioon tuletab meile meelde, kust oleme pärit ning ühendab meid uuesti loodusega ja meenutab uhkust, mida tunneme oma kätega tehtu üle. Sisekujundajate lemmik soe terrakota tuleb eriti kaunilt esile kuldsete ja metallikvärvide kõrval.

Lisainfot Tikkurila Clay – värvikollektsiooni kohta leiad siit!

 

 

 

 

 

 

 

Hazy – murtud pastelsed toonid

Hazy – värvikollektsioon koosneb elegantsetest murtud toonidest, millest õhkub Inglise mõisaromantikat. Ühenda julgelt maskuliinseid toone hõrkude pastelsetega. Värvikollektsiooni kuulub ka aasta värv Angoora.

Lisainfot Tikkurila Hazy – värvikollektsiooni kohta leiad siit!

 

 

 

 

 

Growth – julged värvitoonid

Growth – värvikollektsioonis tungivad julge tomatipunane ja jahe mädarõikaroheline looduse poolt vallutatud urbanistlikus miljöös jõuliselt esile. Õrnkollaka varjundiga mädarõikatooni kergus annab jõudu uskuda paremasse tulevikku ja viitab uuele algusele.

Lisainfot Tikkurila Growth – värvikollektsiooni kohta leiad siit!