Vimkaga Chanel

coocon-30000

Olgu trendid missugused tahes chanelilik mustvalge on alati moes. Chanel-kostüüm on ehk pisut range, kuid chanelilik stiil kindlasti mitte.

Masai kaubamärgi valikus on kaks chanelilikku toodet, mis ajatavad luua tõeliselt stiilset rõivakomplekti. Musta-valge pepitaruudulik ülepea käidav „kampsun“, mis lausa karjub paari rea pärlikeede järgi kantuna mustade viigipükste ning miks mitte maskuliinsete täistallal lakkkingadega. Või hoopis sama „kampsun“ ja pärlikeed musta seeliku või kleidi peal kaunite kontsakingad ja väikse üleõla ridiküliga.

Teine leid on musta ja kaamelibeeži ruuduline keep väikeste riidest nööpidega. Lisada vaid kitsad mustad püksid, madalatallalised kõrgesäärega ratsastiilis saapad ning tohutu suur märss ja kõige stiilsema riietuja auhind on garanteeritud.

coocon-300001

Mida mõlema rõivatüki puhul teha ei tohiks, on miksida neid lohvakate pikkade kleitide ja seelikutega. Üleni kihiline ning lendlev komplekt muudab kohmakaks ning tüsedamaks. Moelehekülgedel kindlaid poos võttes suudab mõni ehk selle välja kanda, kuid linnapildis mõjuks ka kõige osavam modell, kui suvaline kubujuss.

Coocon on modernne kauplus kaasaegsele naisele.