Värviline sügis kinga ja aksessuaarimaailmas.

rem-1000

Läbi kogu aasta on kingamaailmas vallutuskäiku teinud mugavad jalanõud. Kuna sügis on käes, saame rahustada mugavate jalanõude fänne – madalad kontsad, sportlikud mudelid ootavad riiulitel uudistajaid. Sellel sügisel näeme jalatsite valikus kauneid bordoo toone, navy-sinised ja rohelisi variatsioone, musta ja konservatiivset lakknahka.

Küsime REM kaupluse juhatajalt Kelli Reismann, mida uut ja huvitavat nende kauplus sel hooajal pakub.

Mugavad tossud ja Oxfordi-stiilis kingad sobivad ideaalselt kokku nii pükste, kui ka seelikuga.

 

Praktilised ja mugavad mokassiinid sobivad nii vabaajarõivaste kui ka õhturiietusega. Kes kord juba on mokasiinidesse armunud, see leiab peagi tee oma järgmise paari juurde.

rem-1004
Kellele ei meeldiks sügisvärvid? Hallil sügisel on eriti tore selliseid bordoovärvi lakknahkseid Högl jalatseid kanda. Kombineeri julgelt Tamaris koti ja villase By Agureeva salliga!


Iga moeka naise kappi peaks kuuluma soe ja stiilne villane pontšo. See sobib ideaalselt sügisese ilmaga, on seljas mugav nii autot juhtides kui jalutades.

rem-1007

 

Jalatsite valikule lisavad särtsu soojad sallid tuntud Eesti disainerilt By Agureeva.

Suur ja kirev värvispekter on esindatud ka käekottide valikus. Pilkupüüdev kottide kollektsioon „Tamarise“ kaubamärgilt kutsub uudistama.

rem-1010

Massiivne trendikas tald on kombineeritud põnevalt erinevate detailidega (lukud, nööbid, pandlad). Valikus on nii madalaid kui ka kõrgeid kontsi.

 

REMi kingapoest leiab ka kõige nõudlikum klient endale sobiva kingapaari, juurde värvilise salli ja toonides sobiva koti.