Uue Taani brändi maailma “esilinastus” ka Tallinnas!

 

Harva juhtub, et mõni uus välismaine rõivabränd kohe oma esimese kollektsiooniga ka Eesti publikuni jõuab. Sel sügisel on nii aga just juhtunud – S’NOB moekaupluste vahendusel saame osa värske Taani kvaliteetbrändi And Less esimesest kollektsioonist.

 

Põhjamaad on meile ikka eeskujuks olnud kvaliteedi hindamise ning säästva mõtlemise osas. Need märksõnad on olnud aluseks ka And Less kollektsiooni filosoofia loomisel. Ei ole vaja palju rõivaid selleks, et aru saada, millised on need esemed, millel on roll sinu identiteedi loomisel. And Less’i disainer Tusnelda Bloch lõi selle bärndi just tasakaaluks järjest rohkemate asjade järgi janunevale maailmale. Selleks, et leida hingelist rahulolu, elada hetkes ja positiivselt. Taanlased on ju teadupärast kõige õnnelikumad inimesed maailmas, nii et seda nad võiksid ju osata.

 

And Less’i alguspunktiks on skandinaavia lihtsus, põhjamaine mõtlikkus ja oskustöö traditsioonid. Tasakaal traditsioonide ja modernismi vahel. Esile on toodud luksus, mida saab tunda nii disainis, teostuses kui ka materjalivalikus. Lähenemine on skandinaavialikult minimalistlik koos rafineeritud materjalidega.

Kollektsiooni filosoofiat peegeldab ka värvivalik, kus ka kontrastidel on oma oluline roll. Värvipaletis domineerivad rahulikud klassikalised toonid koos mõningate kontrastidega, moodustades kunstilise harmoonia.
And Less peegeldab elustiili, kus rõivastega loodud välimus peegeldab tänapäeva naise intellektuaalset ja mõtlikku külge. Mitte tavaline ja märkamatu, vaid pidevalt ennast uuesti avastav naine, avatud ja uudishimulik – sellisena näeb And Less disainer oma kollektsiooni kandjat.


And Less’i kõige esimest kollektsiooni võib Tallinnas leida S’NOB kauplusest Foorumi Keskuses, kus on lisaks sellele veel mitmeid huvitavaid ja erilisi põhjamaiseid moebrände.