Tahad muuta oma välimust mõne sekundi ja minimaalsete kulutusega?

Sokisahtel artikkel
Kõigil meil on kapis lemmikkleit, mida kanname tihti. Kellele ei tuleks tuttav ette situatsioon: on hommik, Sa seisad riidekapi ees ja vaatad — tahaks jälle seda kleiti selga panna, aga alles üleeile sai sellega käidud ja eelmiselgi nädalal oli see kleit mitu korda seljas. Tahaks vaheldust, aga samas istub just see kleit nii hästi, et käsi lausa tõuseb seda valima. Appi tulevad sukad!

Kes meist ei teaks klassikalisi, ajatuid nude toonis või musta värvi sukkpükse-sukki. Klassikalised ja igapäevased, lisavad välimusele soliidsust ja jalale sillerdust ja sära. Samas on veel sukki, mis on pitsilised, mustrilised või hoopiski eriefektidega. Või hoopiski põlvikud ja lihtsast mustast kleidist saab pärastlõunane kokteilikleit.

Sukad-sokid on aksessuaarid millega saad ühe hetkega muuta oma stiili

Kasuta julgelt printmustriga sukkpükse ja retuuse, mis annavad ühevärvilisele tuunikale omapära. Pitssukkpüksid või sukad muudavad aga ühe hetkega kontorikleidi sobilikuks õhtusöögile või pidulikuks puhuks.


Osta sukki ühte mudelit alati vähemalt 2 paari, nii saad ühe suka katki minemisel kombineerida seda teise paariga, saad kanda oma lemmiksukki kauem ja säästad aega ja raha. Kui oled tagasihoidlik, alusta katsetamist push-up ja korrigeerivate sukkpükstega. Teadmine, et sul on seljas kvaliteetsed sukkpüksid lisab enesekindlust ja naiselikku sära.

Kui kannad plus-size suurust, siis tea, et moekaid sukki, põlvikuid ja sukkpükse on ka suurtele tüdrukutele. Need toovad kurvid kenasti esile ja peidavad selle, mida varjata tahad.

Sokisahtel pakub sulle üle 1300 suka-soki mudeli, on mille vahel valida. Tule Sokisahtli poodi Foorumi keskuses või vaata SIIA

Kui soovid jälgida iganädalaseid tasuta moenõuandeid kuidas sukkpükse, põlvikuid ja sokke riietusega sobitada, liitu Facebooki lehega.