Suvel kanna looduslikke materjale!

Coocon artikkel

Klassikalised kvaliteetsed tooted on ühe eeskujuliku garderoobi lahutamatud alustalad. Ajatuid klassikuid on lihtne sobitada hetketrendidega ning tagada sel moel alati oma stiil uudses võtmes.

Fransa ja b.young tooted on suures osas valmistatud viskoosist, puuvillast või puuvilla-lina segust. Seda on ihu vastas hea kanda ning mis laseb kehal loomulikult hingata. Need materjalid ei vaja reeglina erihooldust keemilise puhastuse või käsipesu näol, neid võib masinas pesta ning julgelt triikida.


Cooconi poes müüdavate Fransa ja b.young kardiganide värvivalik ulatub hooajatutest must, valge, hall, beežist, trendikate hooaja värvideni — heleroosa, kollane, sinine. Puusanukini ulatuvat ümara kaelusega Fransa kardigani on lihtne sobitada nii kleidi, pükste kui seelikuga. Suvist kergust aitavad luua värvikirevad ja mustrilised b.young ja Masai tuunikad ning kleidid. Suvele omast romantilisust lisavad pitsilised kudumid — pikad, keskmised ja boolero tüüpi.

Kui oskad hinnata looduslikke materjale ja kvaliteetseid brände, tule Foorum keskusesse. Coocon kauplus pakub laias valikus isikupäraseid ja trendikaid rõivaid.