Supertoiduga kevadväsimuse vastu

Bio4you 100

Kevadväsimuseks nimetatakse unisuse ja energiapuuduse sümptomeid, mis meie kliimavöötmes inimesi kevadel kimbutama tulevad. Teadlased on seletanud, et kehal läheb lihtsalt aega, et harjuda uue päikese liikumise tsükliga. Osalt mõjuvad kevadväsimusele ka kellakeeramine ning seegi, et valge aja tõttu tundub, nagu jõuaksime teha palju rohkem.

Ideaalne algus tegusale päevale on energiarikas puuvilja- ja marjasmuuti, kuhu on hea lisada energiasüsti supertoitude näol. Bio4You ökopoe valikusse kuuluvad kaks valmissegu, milles on juba ühendatud parimad immuunsust toetavad ning väsimusega võitlevad taimed.

“Tere hommikust” segu koosneb kanepist, spirulinast, klorellast, acaist, odraorasest, macast ja lucumast. See sisaldab oomega rasvhappeid ning taimsed valke juba tasakaalustatud koguses, lisaks sellele ka antioksüdante ja vitamiine. Segul “Elujõud” on aga põhirõhk vitamiinidel ja antioksüdantidel — see koosneb macast, ashwagandhast, baobabist, acaist, nisuorasest ja jakoonijuurest.

Bio4you 101

Kes on harjunud hommikuti kohvi jooma, ei pea seda smuuti vastu välja vahetama. Kohvis sisalduv kofeiin tekitab lühikese energialaengu, mis peagi kaob. Kohviasendaja “Maccachino” sisaldab maca pulbrit, mis annab energiat kogu päevaks. Samuti võib kuuma joogina proovida chaga pulbrist ja lagritsajuurest valmistatud teed, mis rõstab vererõhku.

Bio4you 102

“Valekohvi” võib valmistada ka seni vähelevinud shilajit pulbrist. Shilajit pole taim, vaid tumepruun substants, mis on tekkinud taimse komposti ja huumuse ladestumisel kivimikihtide vahele. Shiljaitis sisalduvad happed puhastavad organismi jääkidest ning aitavad leevendada toidus sisalduvate lisaainete halba mõju. Shilajitist kohvijoogi saamiseks võib seda segada maca, chaga ning jakoonisiirupiga.

Kellel on aga vaja kiiret ergutust, et elada üle pingeline periood koolis või tööl, võib haarata guaraana järele. Guaraana suurendab tähelepanuvõimet, vaimset ning füüsilist vastupidavust ning hoiab ärkvel. Erinevalt kofeiinist on mõju pikaajalisem ega tekita järsku energia langust.

Bio4you 5