Šampooni-palsami-maski 101 ehk põhitõed

thaya-100

Milleks mulle palsam või mask? Kas ühest ei piisa? Aga need on ju sisuliselt samad? 

Tegelikult on igal vahendil oma roll. Šampoon peseb pea puhtaks, mask toidab juuksed ära, palsam hoiab tulemust. Selle pisikese “luuletuse” võiks endale kindlasti pähe õppida!

Mida teeb šampoon?

Šampoon on juuste pesemisel esimene samm ning see on mõeldud juuste ja peanaha puhastamiseks. Ilma šampooni kasutamiseta kogunevad  juustesse ajapikku viimistlusvahendite ning mustuse jäägid, mis põhjustavad peanaha ärritust ja muudavad juuksed ebameeldivalt rasuseks.

thaya-101

Kõige olulisem osa šampoonitamise juures? Õige toote leidmine. Parim variant on jätta see otsus professionaalide teha, mitte ise nuputama hakata

Palsam vs mask

Mask on vajalik juuste ravimiseks ning see tuleks jällegi valida vastavalt oma juuksetüübile. Maskitama peaks kord nädalas või iga kahe nädala tagant, sest juuksemaskid on kestvama tulemusega tungides sügavamale juukse sisse.

Palsam aitab hoida just seda tulemust, mida maskiga tahetakse saavutada. Samuti silub see juukseid ning harutab lahti sasipuntrad.

thaya-1002

Kui šampooni tuleb kanda otse peanahale, siis palsamiga on lugu vastupidi. Viimast peab põhjalikult sisse töötama just juukse pikkusesse (ja kindlasti mitte peanahale, sest muidu muutuvad juuksed kiirelt rasuseks).

Laia valiku suurepäraseid šampoone, palsameid ja maske ning muid juuksehooldusvahendeid Thaya Salon&Shop kauplusest.