Ootamatud kooslused moemaailmas.

replay-100

Sügis-talv 2016-17 kollektsiooniga tähistab Replay 35. aastapäeva. Kollektsioon sisaldab nii klassikalisi, kaasaegseid kui futuristlikke jooni, kus segunevad erinevad stiilid, materjalid, protsessid ja tihti ka soolised eripärad. Klassikalist liini iseloomustavad teksa, nahk, ruuduline muster ja maailmaklassi laser- ja teksatöötlus Thermo+ tehnoloogia kasutamine. Jätkuvalt on tähtsal kohal detailirohkus ja käsitsi tehtud elemendid. Kollektsioon pakub rohkelt üllatusi, mille taga seisab intensiivne uurimustöö ja disain. Tulemuseks on harmooniline segu brändi klassikast, mootorratturi stiili juurtest, kaasaegsest urbanistlikust lähenemisest, sportlikust vabaajariietusest ja glamuursest ning militaristlikust.

Imeline näitlejatar Klaudia Tiistmaa, kes ei jäta kedagi külmaks oma lummava sarmi ja sõbralikku loomusega. Ei ole halba ilma, vaid valed riided.

REPLAY sügis-talve kollektsioon tähistab oma 35.aastapäeva ja pakub erakordselt palju erinevate stiilide segunemist.

Naiste kollektsiooni puhul on märksõnaks erinevate materjalide ja stiilide segunemine, tekitades nii ootamatuid kooslusi nagu glamuurne sportlik ja urbanistlik mootorratturi stiil ja šikk vabaajariietus. Sügis-talvises kollektsioonis kohtub sportliku riietuse disain glamuursete materjalide ja töötlustega, mistõttu võib näha särke ja maksikleite, millel puhul on kasutatud näiteks pitsi, litreid, suuri lukke ja sädelevat kangast. Kasutatud kangad on kerged ja poolläbipaistvad. kunstnahka võib leida jooksu- ja korvpalli riietuse juures. Replay boheemlaslik look kajastub aga kunst- ja lambanaha kooslusega õueriietuses, villaste pontšode ja alpaka villast valmistatud žakaarkudumite näol.

replay-105
Kollektsiooni androgüünsem pool avaldub madala hargivahega pükstes, ülerõivastuses, õhulistest materjalidest kleitides ja pluusides, samal ajal kasutades ka klassikalisele stiilile omast ruudulist mustrit, mis nähtav just ülerõivastuses, maksikleitides ja pluusides. T-särgid on plisseeritud ja töödeldud, kasutatud on nahaelemente, litreid ja pärleid, vintage rocki stiilis trükke, sloganeid, galaktika motiive, matemaatilisi valemeid ja nooli. Värvipalett on sama kirju, sisaldades nii musta, halli, roostetooni, militaarrohelist, roosat, rohelist, punast ja fuksiat. Naiste sinised teksapüksid on šikid. Elegantseid teksapükse iseloomustavad selged jooned ja algupärane teksapesu.

replay-106

Eristu hallist massis ja tule Replay esinduskauplusesse!