Masai — eristu hallist massist!

masai artikkel 1

Kui 90ndatest inspireeritud hetkemood ei meelita sind ostma, siis on aeg otsida mõni omanäoline ja hetke moevooludest puutumatu rõivabränd. Taani kvaliteetmärgi Masai kevadkollektsioon vastab just neile kriteeriumitele ning aitab kohe kindlasti eristuda hallist massist.

Masai kevad/suvi 2016 on kaubamärgile omaselt mustriline ja värviküllane. Kaubavalikust leiab nii moekaid pastelle, kirevat türkiisi ning virsikut, klassikalist meretemaatikat, kui ka suurt valikut maalähedasi ja neutraalseid toone. Viimaseid on lihtne miksida mistahes teiste erksate toonidega. Jälgi vaid reeglit — üks erk toon pluss neutraaltoonid — nii väldid pliiatsikarbi efekti.

masai artikkel 2

Masai mudelivalikus on ka palju figuurisõbralikke rõivaid, millega esile tuua oma plussid ja varjata, mida vaja. Avaratele lõigetele lisa juurde kitsama joonega püksid või jakk ja oledki valmis tänavaid vallutama.

masai artikkel 3

Üks tänuväärsemaid tooteid Masai kevadkollektsioonis on naturaalne, meriinovillane voodrita mantel kaunis puudriroosas ning kergelt kakaolikus toonivalikus. Mantli heledad ja helged toonid aitavad peita kevadväsimust ning sobivad ideaalselt ka põhjamaise kahvatu jumega. Arvestades asjaolu, et ka suveõhtud on tihtipeale jahedad, saab seda mantlit kanda pea 5 kuud. Aprillis-mais lisa mantli juurde näiteks teksapüksid, sall, kindad ja suvekuude õhtutel kanna pehmet mantlit romantilise suvekleidi peal.

masai artikkel 4

Masai tooted on kõrge kvaliteediga ning püsivad vormis ka pärast mitut pesu. Pole vaja karta, et küljeõmblused selja taha keerduvad või üks käis teisest pikemaks venib. Kõrge kvaliteet, hea istuvus ning ajatu disain lubavad toodet kanda aastaid.

Masai kaubamärki esindav Coocon kauplus asub Foorum keskuses.