Lapseootel naine — ära investeeri spetsiaalsetesse riietesse!

Coocon artikkel

Foorumi keskususes on koha leidnud mitmed lastevanemate ja laste lemmikbrändid. Tulevasele lapsele shopata on mõnus, aga endale shoppamine tundub tulevasele emale kui võimatu missioon. Foorumi keskuses on end lasteriiete poodide vahele sisse seadnud pood nimega Coocon, mille põhikaubamärgiks on Masai ja kuhu tasub tulevastel emmedel kindlasti sisse põigata.

Masai kollektsioonis on mitmeid kavalalõikelisi mudeleid, mis sobivad kandmiseks nii lapseootuse ajal kui ka hiljem. Peamiselt vaid looduslikest materjalidest tooted on ihusõbralikud ning ei tekita ekstrastressi.

A-lõikelised trikotaažist tuunikad ja kleidi ei hooli taljeümbermõõdust ja mahuvad mugavalt ümber kõhu, kuid on siiski liibuvad rinnajoonelt ja kätest. Veniv materjal on mugav ka imetamise ajal, kuniks veel beebikõht taandunud pole aitab avaram a-lõige seda peita.

 

Kui trikotaaž on tavapärane lahendus, siis diagonaalkangast valmistatud riided on harvem nähtus. Diagonaalkangas venib, isegi kui materjal iseenesest ei ole veniv, ning liibub kaunilt kehale, olgu kõht suur või olematu.

Diagonaallõike puhul ei ole ka harv nähtus, et võid valida toote pea kahe suurusnumbri võrra väiksema! Paratamatu kilokeste kogunemise puhul on see väike enesepettus tõeline tujutõstja.

Coocon kauplus asub Foorum keskuses, Narva mnt.5