Kuidas värskendada oma terrassi, rõdu või suveaeda?

KN artikkel 1

Mis oleks mõnusam kui terrassil päikese käes pehmes toolis end kerra tõmmata ja hommikukohvi nautida. Sama olulist rolli kui taimed ja lilled, mängivad rõdude ja terrasside dekoreerimisel tekstiilid.

Maitsekalt kokku sobivad padjakatted, laudlinad ja linikud loovad mõnusa koosluse, mida saab terve suve nautida. Varahommikused ärkamised koos linnulauluga ja hilisõhtused päikeseloojanguõhtusöögid on ka meie põhjamaises kliimas võimalikud.

Kuidas värskendada oma suvemööblit? See on imelihtne!

– Uus kena tekstiilist laualina lauale
– Uued toolikatteid
– Vali juurde sobivad dekoratiivpadjad
– Õhtusteks istumisteks soojad pleedid
– Praktilised istumisalused

Õuekangaste valikus on kaks peamist suunda, mis puudutab värve — kirkad ja rahulikud, mahedad. Mustrid ei erine tavalistest sisustuskangastest ja sõltuvad inimeste eelistustest — kellele triibud, kellele geomeetrilised mustrid, kellele lilled. Värvi- ja mustrikombinatsioonid on alati väga individuaalsed. Kindel valik on ühevärvilise ja mustrilise kanga kombineerimine. Samuti on mereteemalised kangad olnud läbi aja klientide suurteks lemmikuteks.

Õuekangaste puhul peetakse oluliseks nende tugevust ja vastupidavust päikesekiirgusele. Õueoludesse sobivad kangad, mille värv säilib kaua ning mis ei ima niiskust, et vältida hallituse tekkimist.

KN artikkel 4

Kangas ja Nööp Foorumi kaupluses on väga lai valik erinevaid dekoratiivkangaid ja õmblustarvikuid. Kui endal napib aega või oskusi, on nutikas tellida kohapealt ka õmblemine. Kardinakunstnikud oskavad soovitada toredaid lahendusi, mille peale ise ei pruugi alati tullagi.

Kangas ja Nööp asub Foorumi keskuses.