Kott pole ainult aksessuaar, vaid statement

wab-10000

2016 sügishooajal on kotid oma erineval kujul rohkem tähelepanu keskmes kui eelnevatel aastatel kokku. Moes olev minimalistlik puhaste lõigetega riietus soodustab ja julgustab kasutama kotti statementi tegemiseks nii naistel kui meestel. Olgu kott arvuti, trenni või peo jaoks, ta peab olema silmatorkavalt kvaliteetne, et täita nõudmised funktsionaalsusele. Lisaks sellele peab korralik kaasaegne kott õhkama rafineeritud stiili ja luksust. Kvaliteetsest nahast valmistatud kotid on investeering, sest nad peavad vastu mitu hooaega.

Käesoleval sügisel on kuumimad kotid suured ja konkreetse vormiga. Toonidest valitsevad klassikalised must ja helepruun, mis sobivad sügiseste rõivaste trendivärvide navy-sinise, tumerohelise ja bordoopunasega. Mudelilt on nii naistel kui meestel levinuimad moodsad versioonid klassikalisest portfellist ja tõusuteel olev ranits kõikvõimalikes vormides.

 

WAB kaupluses on alates avamisest olnud hitiks Hollandi/Taani brändi Royal Republiq nahast kotid, mis valmivad austusega funktsionaalsuse ja lihtsuse vastu. Põhjamaistele disainitraditsioonidele tuginedes tehakse kotte, mis ei kulu, vaid vananevad väärikalt ja lasevad kandjal tunda end sama väärikalt ja moodsalt.

Royal Republiq’i sügisesed pärlid on:

1. Ranget kuju omav ja säilitav unisex seljakott, milles leidub eraldi koht sülearvutile.

wab-10003

2. Moodsa tööl käiva naise tote-bag, millest enam minimalistlikumat pole võimalik teha.

wab-10004

3. Mõlemale soole sobiv püstine ülesuuruses portfell, mis on elegantseim viis oma sülearvuti ja dokumentide kandmiseks.

wab-10005

4. Messenger Bag – suure mahutavusega mehelik üleõlakott, mis sobib traditsioonilisemale maitsele.

 

5. Minimalismi hindava mehe portfell, mille küljest on eemaldatud kõik liigne, et jääks alles ainult elegantne funktsionaalsus.

 

6. Klassikaline meeste portfell, millel on eraldi ülipraktilised taskud väiksemate esemete jaoks.

wab-100011

Tule tutvuma kotivalikuga WAB kauplusesse.
WAB (We Are Beautiful) – Ainulaadsete ja põhjamaiste meeste-ja naiste moebrändide ning elustiili kauplus trendikale ja teadlikule elunautlejale.