Kolm sügistrendi Masailt

 

Puud värvuvad punaseks, kollaseks, oranžiks. See on ilu, millega on raske võidelda ja tegelikult kas üldse erkoranž, kollane või muu vahtralehe toon ka soliidne ja tõsiseltvõetav välja näeb. Aga midagi tummisemat ja erilist siiski hing ihkab.

 

Masai rõivaperekond üllatab sel sügisel 3 erineva tooniga, mida on lihtne oma varasema garderoobiga sobitada, sest toonid on piisavalt sõbralikud. Need 3 staari on bordoopunane, plejaad rohelisi samblast kuuseni ning tõeliselt kaunis sügav sinine. Nende toonide kandmisviise on lõputult. Kanna üht värvi pealaest jalatallani, mõjud stiilselt, pisut ehk pööraselt, kuid samas ka saledamalt. Miksi kõiki kolme tooni omavahel ja tervik mõjub vallatult ja sügiseselt. Stiliseerimise kõrgem tase on lisada trenditoonidele kuldset beeži või külma halli.

 

Kui üleüldine trend on hetkel riietuda minimalistlikult ning fashionistad tunnistavad vaid halli ja selle varjundeid, siis on eristumine ja silmapaistvus garanteeritud. Kordi elus võiks proovida terveks sügistalv hooajaks ära unustada musta värvi! Must teeb ju väsinuks ja kahvatuks, aga need bordoo, sinine ja roheline toetavad igat jumetooni ja annavad toonust endale ja ümbritsevatele inimestele.

Ole trendikas! Coocon kauplus ootab külla.