Kolm kohustuslikku meestemoe trendi sügiseks

wab-100

Algava hooaja mees on šikk. Ei midagi juhuslikku, vaid ainult hästi istuvad riided ja läbi mõeldud kombinatsioonid. Puhas minimalism segatud kaalutletud lohakusega. Kehasse töödeldud särgid ja sviitrid kombineeritud ülesuuruses mantlitega. 2016 sügiskollektsioonides on meestele põhivärvideks sinepitoon ja navy sinine, millele sekundeerivad tumeroheline ja bordoopunane. WABi stilistid on kokku pannud 3 algava sügise kohustuslikku trendi moodsale mehele.

1. Turtleneck, poloneck või rollneck. Ükskõik kuidas seda kitsa tagasirullitud kraega sviitrit nimetada, aga see on hetkel meestemoe kuumim ese. Kanda võib chinode peal või pintsaku all. Julgemad panevad sviitri ja pintsaku vahele ka vesti. Materjalidest tasub eelistada kašmiiri, sest seda saab kanda mõnusalt ka vastu paljast ihu. Turtlenecki ostes tasub olla ettevaatlik, et mitte liiga liibuvat (väikest numbrit) valida, muidu läheb väga 90ndateks.

wab-101

2. Duffle coat ehk kerges ülesuuruses sirge taljega rihmnööpidega mantel. Tihti kapuutsiga. Mõnus soe villane ese, mis kaitseb ülihästi põhjamaiste sügistuulte ja külma eest. Lühemad sobivad igapäevaseks töölkäimiseks, pikemad pidulikemateks puhkudeks. Duffle coat näeb seljas hea välja nii eest lahti kui ka eest kinni kandes. Kapuutsi ei tasu pähe panna (kui just jube torm pole), las see lihtsalt olla seal.

wab-103

3. Villased chinod on sügisel ülimugav ja väga šikk lahendus.
Soliidsemad kui teksad ja mugavamad kui klassikalised viigipüksid.
Sügiskollektsiooni valikus on nii väikese mustriga, säbrulisi, kui ka ühevärvilisi.

Niikaua kui ilm kannatab, tasub chinodel alumine äär natuke lohakalt ülesse rullida ja kanda neid kinga sisse peitu jäävate sokkidega, nii et kinga ja püksi vahelt paistab seistes u 5cm paljast jalga. Kui hakkab külm, pane jalga iseloomuga sokid, kuid ära pükse alla keera.

wab-105

wab-104

Tule tutvuma meestemoega WAB kauplusesse. 
WAB (We Are Beautiful) – Ainulaadsete ja põhjamaiste meeste-ja naiste moebrändide ning elustiili kauplus trendikale ja teadlikule elunautlejale.

wab-106