Kevade moodi kardinamood

kn artikkel 30

Kui pärast pikka talve näeme esimesi päikesekiiri, teeb see meele rõõmsaks. Ent kui see kevadine päike aknast sisse paistab ja varahommikul une silmist viib, on aeg mõelda pimeduskardinate peale

Praktilised ja populaarsust kogunud pimeduskardinad tagavad privaatsuse ja on vajadusel ka temperatuuri reguleerijateks. Lisaks kvaliteetsele uneaja tagamisele aitavad pimeduskardinad hoida tekstiile ja mööblit pleekimise eest.

Pimeduskardinate valikus leiab iga moegurmaan endale lemmiku. Struktuursed ja mustrilised kangad ei jäta kedagi külmaks. Soovi korral saab ühevärvilist pimenduskangast kasutada voodrina.

kn artikkel 31

Tänavused trendid soosivad värvi- või mustriüleminekuga kangaid. Esiplaanile on tõusnud taimeornament ja geomeetrilised mustrid. Ülisuured lillemustrid on asendumas väiksemate lilledega.

kn artikkel 32

Meretemaatikast ja lindudest-liblikatest ei tüdine kodusisustajad veel niipea. Aegumatute gobeläänkangaste kõrval on juba mitmendat hooaega koha leidnud moodsad digitrükitehnikas kangad. Kena aktsendi saab luua diivanipatjadega, kombineerides ühevärvilisi toone mustritega.


Kangas ja Nööp valikus on mitu tuhat erinevat kangast ja kardinakunstnikud aitavad leida parima lahenduse nii mustrite, kui ka materjalide osas.

Kangas ja Nööp kauplus Foorum keskuses ootab külla E-L 10-20, P 11-19