Emadepäev ukse ees — vaata kingisoovitust!

LUSH 1

Emadepäeva eel kummitab paljusid küsimus, mida kallile emale kinkida? Üks võimalus on valida kingitus Foorumi keskuses LUSHi poest ja kinkida emale käsitöö kosmeetikat.

Ka sel kevadel on põhjust kõikidel emadel rõõmustada, sest LUSH on loonud spetsiaalse emadepäeva kollektsiooni, mis on ühtlasi ka toredaks märguandeks, et soojem aeg on lõpuks kohale jõudnud.

Valige kingiks (või siis hoopis enda hellitamiseks) LUSHi poest Sunrise seep ja kümmelge mahlase tangeriini ja elustava Sitsiilia mandariini õlides. Või hoopis sõltuvust tekitava aroomiga Honey Bee vannipomm, see on kõikide magusasõprade lemmik.

LUSH 2

Spetsiaalselt selleks emadepäevaks on kokku pandud ka kingipakk nimega Ladybird. Selles lepatriinu kinkepakis on koos vannitoodete kolmik, mis aitab töömesilastel lõõgastuda ja tunda end vee soojas kaisutuses mugavalt.


Päikeseliselt kollased, lilleliselt lõhnavad ning kevadiselt värvikirevad vannitooted peaksid küll kõikidel emadel laia naeratuse näole tooma. Korralda emale üks lõõgastav kodune spaa-elamus ühes keha paitavate LUSHi toodetega!