Stuudio Foorum on elustiilipood, mis pakub laias valikus ainulaadseid aksessuaare trenditeadlikule naisele ja mehele. Meilt leiab käekotte, ehteid, ning disainielemente Sinu koju. Meie valikus olevad brändid esindavad elunautivat ja värvideküllast stiili, järgides Itaalia moe põhitõde – olla alati sundimatult stiilne. Nomination’i ehted ja Save My Bag’i erinevad tooted on maailmas laialt tuntust kogunud, kandes enda mängulise disaini ja kvaliteediga edasi ka meie poe olemust ja visiooni.

SaveMyBag sai alguse soovist kaitsta oma käekotti. Bränd on asutatud aastal 2013 Itaalias Bergamos Stefano ja Valentina Agazzi poolt. Nende ideed said alguse filosoofilisest väitest „Be cool beyond the rules“.Kotid on valmistatud venivast polüester materjalist koos lükra kiududega – see teeb kotid hästi pehmeks, kuid äärmiselt kergesti hooldatavaks. Nimelt on kõik need 100% Itaalias valmistatud kotid vihmakindlad ja pestavad nii käsitsi kui ka pesumasinas. Valikus on üle kolmekümne põneva värvi ja mustri ning olgu öeldud, et üks kott ise kaalub vähem kui väike pudel vett.

Itaalia bränd Nomination Italy loodi 1987. aastal Itaalias. Olles maailma juhtiv bränd terasest ja kullast tehtud ehete turul, loob Nomination trendikaid ehteid nii meestele kui ka naistele. Ehted on personaalsed, ilusad ja erilise tähendusega.Kõik ehted on peenelt käsitööna viimistletud. Kasutatakse 18K kulda, hõbedat ja kõrgkvaliteetset terast, mille värv ei tuhmu ja mis on allergiavaba. Samuti on valikus roosa kulla, naha ning Swarovski kristallidega kollektsioone. Klientide suur lemmik üle maailma on käevõru, mida saab väga lihtsasti ise erinevatest tähenduslikest lülidest kokku panna. Kokku saab valida mitmetuhande lüli vahel ja luua just endale sobiv – Sinu elu erilisi hetki iseloomustav – stiilne ning hinnaline ehe. Kõigil Nomination Italy ehetel on kaheaastane garantii.

Meil on heameel teatada, et Studio Foorumi salongi on saabunud müügile ülerõivaste bränd NICOLE BENISTI!
Bränd on tuntust kogunud just suurepäraste karusnahkade kasutamisel, mida kollektsioonist leiab väga rikkalikes värvitoonides. Tänu sellele näevad Nicole Benisti joped ja parkad välja väga kaunid ning naiselikud!
Nicole Benisti jopesid fännavad ka paljud kuulsused üle terve maailma nagu näiteks Jennifer Lopez!
Tulge ja vaadake ise, kui mõnusalt soojas need joped teid hoiavad!