FOORUM KESKUS: VÄRV ON ELUSTIIL!

Foorum keskus ja Tikkurila esitlevad Disainiööl ühisprojekti „Värv on elustiil“, mille raames esitletakse Tikkurila Aasta värvi N405 Terracotta ja trendikollektsiooni Minerals.

Skandinaavia stiil liigub järk-järgult euroopalikuma maalähedasema värvipaleti suunas. Ennustades järgmist trendi sisekujunduses järgib Tikkurila värvikonsultant Nina Bruun sageli moodi ja valib välja kõige põnevamad trendid just rõivatööstusest. „Mood on alati sisekujundusest üks samm ees,“ ütleb ta.

Nüüd on Foorumi külastajatel hea võimalus terve Disaininädala jooksul (10.-30.09.2018) tutvuda Tikkurila värvikollektsiooniga ja Foorum keskuse moebrändide värviliste väljapanekutega. Saa inspiratsiooni aasta trendikamatest värvitoonidest. Külastajatel on hea võimalus terve disaininädala jooksul tutvuda väljapanekutega, mis ühendavad interjöörilahenduste värvid, moe ning elustiiliga.

Merino Y458, Etruscan S471, Terracotta N405
Punast savi meenutav Aasta värvitoon Terracotta N405 on maalähedane ja rikkalik toon. Terracotta koosneb pigmentidest, mis peegeldavad sooja valgust. Kollaka varjundiga loomulik valgus paneb lõunapoolsel pinnal punased pigmendid särama ja tõstab selle tähelepanu keskmesse. Jahedam valgus toob esile rahulikumad pruunid toonid.

 

Wrought Iron Y500, Taika KM 2034
Antud värvid annavad tubadele iseloomu ja isikupärase stiili. Värvid loovad ruumile teravust.  Tumedate ja heledate või jahedate ning soojade toonide kombineerimine on lõputult lõbus ning aitab luua julge väljenduse.

 

Driftwood V484, Beetroot M425
See konkreetne värvipalett rõhutab valgustustingimuste tähtsust erinevatel aasta- ja kellaaegadel. Peeneid, murtud toone mõjutab kahtlemata ümbritseva valguse hulk ja kvaliteet.

 

 

Rohkem infot Tikkurila Aastavärvi ja trendikollektsiooni kohta leiad www.tikkurila.ee

Vaata Foorum keskuse moebrändide värvilisi väljapanekuid siit: